Vile Per Shitje, Rolling Hills

, Petrelë

Details

  • Size: 1500 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355676770475

Description

Rolling Hills Luxury Residences eshte nje kompleks me 153 vila elegante, i pari i keti lloji ne Shqiperi, i cili krijon nje komunitet me nje pervoje jetese premium dhe te sigurte, i pozicionuar ne zonen e mrekullueshme te Petreles.

Ajri i paster, natyra dhe gielberimi jane nder avantazhet kryesore te jetuarit ne kete komunitet.

Zgjedhja arkitekturore eshte e tille, qe respekton relievin natyror, duke i mundesuar cdo vile pamjet mahnitese te natyres perreth.

Orientimi eshte gjithashtu rezultat i nje studimi te gjate dhe te vemendshem te levizies së diellit, nga Lindia ne Perendim, per nje shfrytezim maksimal te drites dh ngrohtesise se tij.

Fale vendndodhjes perfekte, kompleksi eshte larg zhurmave dhe pluhurit te qytetit dhe ju iep mundesine te shijoni pamjet e mrekullueshme te kalase se Petreles, malit te Dajtit dhe brezit te gjelber te zones.

  • Address Petrelë
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
  • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
  • Merita Lleshaj