VILE PER QIRA 3+1+3+2 POSTE PARKIMI TEK OLIVE GROVE

 • 2.250€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Olive Grove Residences, TEG
qera
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Olive Grove Residences, TEG
 • 2.250€

Details

 • Price: 2.250€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Ofrojme vile per qira te tipologjise 3+1+3 ne nje nga rezidencat me elitare prane TEG.
Organizohet ne 3 kate, ku ne katin 0 ndodhet ambienti i ndenjes dhe kuzhina, se bashku me nje oborr 30 m2, si dhe nje tualet. Ne katin 1 ndodhen 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet, ndersa ne katin e trete 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.
Vila jepet e mobiluar si ne foto.
Ne cmim jane te perfshire dhe 2 poste parkimi + administrimi.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni.

 • Address Olive Grove Residences, TEG
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate