Vile ne shitje-Gjiri i Lalzit

 • 500.000€
, Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
shitje
, Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • 500.000€

Details

 • Price: 500.000€
 • Size: 131 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Vilë në shitje-Turquoise Marina, Gjiri i Lalzit
Turquoise Marina është një nga projektet më të mëdha, që ndodhet në Hamallaj, Gjiri i Lalzit.
• Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem dixhital si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale.
• Shërbimet: Aquapark, pishinë, marinë, bar-restorant.
• Komoditetet: Plazh privat, ankorim varkash, parkim të dedikuar, korsi biçikletash, ambjente sportive.
Vila ka sipërfaqe parcele 306m2 dhe sipërfaqe fizike 131m2, verandë 64m2, sipërfaqe e përbashkët 2.22m2 dhe sipërfaqe oborri 223.38m2, kati i parë është i organizuar në sallon-kuzhinë, tualet,
Kati i dytë është i organizuar në 2 dhoma matrimoniale, një dhomë gjumi për fëmijë dhe një tualet.
Cmimi i shitjes 500000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!
Tel.0692031216

 • Address Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting