VILE 3+1+2 PER QIRA NE QYTET STUDENTI

 • 1.200€
2 Qyteti Studenti / Sauk, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
qera
2 Qyteti Studenti / Sauk, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 240 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Ofrojme vile per qira 3+1+2 te Qyteti studenti.
Vila eshte e organizuar ne 2 kate, ku ambienti i brendshem eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi me dalje ne ballkon, 1 ambient ndenje dhe kuzhine e vecuar, 2 tualete.
Siperfaqe totale: 240 m2.
Jepet e mobiluar si ne foto.
Mundesi per post parkimi ne oborrin e viles.

Per me shume informacion ose vizite ne prone kontakto.

S

 • Address Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate