Vile 3-kateshe – Lagja Abaze, Kruje

 • 320.000€
, Lagja Abaze, Kruje
shitje

Vile 3-kateshe – Lagja Abaze, Kruje

, Lagja Abaze, Kruje
 • 320.000€

Details

 • Price: 320.000€
 • Size: 450 m²
 • Rooms: 10
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje

Description

Vile 3 kate me sip 450 m2

10 dhoma dhe 3 banjo + 2 garazhe me pishine dhe obor me sip 2200 m2
E rrethuar me gjelbrim me agrume te ndryshem
E pershtatshem per banim per rezidence ndodhet ne lagje te Krujes Abaze me rruge te asfaltuar
Me hipotek
Cmimi 320.000 euro i diskutushem

 • Address Lagja Abaze, Kruje
 • City Kruje

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Vision Travel
 • Vision Travel