VILE 3 KATESHE INDIVIDUALE

 • 500.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 500.000€

Details

 • Price: 500.000€
 • Size: 310 m²
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Shitet vile ne nje nga zonat me te zhvilluara se fundmi.
Vilat jane bere nje stil jetese tashme per shkak te privatesise dhe perzhedhjes  se komunitetit.
Ne nje zone shume te qete mes gjelberimit disponojme disa tipe vilash 3 kateshe.
Vilat jane 3 kateshe me nje siperfaqje totale parcele 466m2 dhe siperqafje e viles totale 310 m2

Organizohet nga 3 kate

-Kati perdhe eshte i organizuar ne:

 • 2 dhoma gjumi,nje ambjent ndenje se bashku me dhomen e ndenjes,dy tualete, nje lavanteri dhe nje depo,nje gardarobe

-Kati i pare eshte i organizuar ne:

 •  Ambjent gatimi se bashku me nje ambjent ndenje,nje dhome gjumi,nje tualet dhe nje ballkon,

-Kati i dyte eshte i organizuar ne:

 • Nje ambjent ndenje, nje dhome gjumi, 1 tualete dhe nje verande, nje studio

Cilesi shume e larte ndertimi.
Ne cmim jane te perfshira dhe dy poste parkimi.
Mundesi pagese me keste.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni!

 • Address Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate