Vilë 3-katëshe në shitje, Swan Lake Residence

 • 440.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 440.000€

Details

 • Price: 440.000€
 • Size: 169 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0694271682

Description

Vila ndodhet tek Swan Lake Residence, Liqeni i Farkes.

Informacion i pergjithshem:

 • Strukture 3-kateshe.
 • Siperfaqe Ndertim 169.6 m2.
 • Siperfaqe e perbashket 6.78 m2.
 • Siperfaqe verande 65 m2.
 • Ambjent teknik 6 m2.
 • Verande teknike 52.5 n2.

Organizimi:

 • Kati 0: * Ambjent ndenje;  Ambjent Gatimi; * Tualet;
 • Kati 1: * 2 dhoma gjumi; *1 tualet
 • Kati 2: *Dhome gjumi + Garderobe + Tualet; * Ballkon
 • Tarrace.

Te dhena te tjera:

 • Vile e bashkangjitur.
 • Ne faze ndertimi.
 • Cilesi e larte ndertimi.
 • Izolim Termik dhe Akustik.
 • Shitet bosh.
 • Oborre te gjelberuara.
 • Arkitekturë moderne dhe konstruksion që ofron siguri dhe qëndrueshmëri.
 • Facilitete dhe shërbime për një jetesë sa më të lehtë për banorët.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • Address Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania