Vilë 2-katëshe në shitje, Green Valley

 • 780.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Spitali i Kafsheve, Tirane
shitje
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Spitali i Kafsheve, Tirane
 • 780.000€

Details

 • Price: 780.000€
 • Size: 285 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0694266028

Features

Description

Vila ndodhet te Rezidenca “Green Valley” Autostrada e TEG, prane spitalit te kafsheve.

Informacion i pergjithshem:

 • Strukture 2-kateshe + nje kat nentokesor.
 • Siperfaqe truall 354 m2.
 • Siperfaqe total ndertim 285.7 m2.

Organizimi:

 • Kati -1, 92.9 m2.
 • Kati 0, 90.5 m2: * Ambjent ndenje; * Ambjent gatimi; * Tualet; *Studio.
 • Kati 1, 102.3 m2: * Dhome matrimoniale + Tualet + Dhome garderobe; * 1 Dhome gjumi + Garderobe + Tualet; * Dhome gjumi + Tualet;

Te dhena te tjera:

 • Vila eshte ne faze ndertimi.
 • Termo-Izolim dhe ze-izolim te plote.
 • Sistem qendror ngrohje-ftohje te ajrit.
 • Sistem qendror ngrohje te ujit.
 • Vilat jane menduar te jene me 2-3 poste parkimi të jashtme të mbuluara me strukturë të lehtë.Kati nëntokë është i ventiluar në mënyrë natyrale dhe mund të përdoret për disa funksione si home cinema, lavanteri, kantinë dhe magazinim.
 • Shërbimi i sigurisë private dhe survejimit ofrohet 24 orë në ditë gjatë 365 ditëve të vitit, i ofruar nga kompani të certifikuara.
 • Vilat rrethohen nga gjelbërimi dhe pemët, në secilën prej tyre hapësira e jashtme është një tejzgjatje e hapësirës së brendshme dhe ka një funksion.
 • Vila ndodhet ne nje nga zonat me te qeta e shkeputur nga smogu dhe zhurma qytetit.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • Address Spitali i Kafsheve, Tirane
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania