Vila Luksoze pranë Detit në Kompleksin Porto Lalzi!

 • 670.000€
, Porto Lalzi, Hamallaj, Gjiri I Lalzit
shitje
, Porto Lalzi, Hamallaj, Gjiri I Lalzit
 • 670.000€

Details

 • Price: 670.000€
 • Size: 267 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0686039100

Description

Vila luksoze është në shitje në kompleksin rezidencial turistik ”Porto Lalzi”, e vendosur në Hamallaj, pranë Gjirit të Lalzit. Ky kompleks është një qendër multifunksionale në ndërtim, e cila ofron vila dhe apartamente rezidenciale, port jahtesh dhe një qendër argetimi me bare, restorante, qendër tregtare dhe aktivitete të ndryshme. Vila është e vendosur në linjën e dytë të kompleksit, shumë pranë detit. Organizimi i vilës është i ndarë në tri kate:
– Kati -1: 95.2 m2, përfshin 1 sallon, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, 1 depo dhe verandë
– Kati 0: 95.2 m2, përfshin 1 sallon të bollshëm, 1 tualet, 1 dhomë gjumi dhe verandë
– Kati 1: 76.3 m2, përfshin 3 dhoma gjumi, 2 tualet dhe 1 verandë
Punimet janë të kryera me standarde të larta, arkitektura është specifike dhe organizimi i kompleksit e bën këtë rezort unik, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajon. Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

 • Address Porto Lalzi, Hamallaj, Gjiri I Lalzit
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact