Tokë për shitje në TEG, Tiranë 2.280.000 € | 14250 m²!

  • 2.280.000€
, Farke, Qendra Tregtare TEG

Details

  • Price: 2.280.000€
  • Size: 14250 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje

Description

Kjo toke për shitje e vendosur në TEG, Tiranë, me sipërfaqe totale prej 14250 m² ofron një mundësi të jashtëzakonshme investimi.
Ka vendodhje shume te mire pasi ndodhet dhe prane Farkes.

• Sipërfaqe neto 14250m².
• Sipërfaqe bruto 14250m².
• Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
• Mund të përdoret për ndërtimin e një kompleksi rezidencial ose biznesi.
• Intensiteti 0.6

Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

  • Address Farke, Qendra Tregtare TEG
  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
  • Century 21 Impact