Toke Per Shitje, Ne Picalle

, Picallë, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
shitje
, Picallë, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania

Details

  • Size: 2856 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355676770475

Description

Toka eshte e tipit are dhe ka siperfaqe totale 2856 m2.

Eshte e lehtesisht e aksesueshme pasi ndodhet buze rruge.

Toka eshte e pajisur me cetifikate pronesie.

Zona ku ndodhet toka eshte nje zone shume e favorshme per te investuar ne pasuri te paluajtshme duke qene se eshte nje territor pothuajse i virgjer dhe me vlera natyrore, qetesi, ajer i paster.

Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni per nje takim.le

  • Address Picallë, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
  • Dielli Real Estate