Toke Per Shitje Ne Maminas

  • 140.000€
, Maminas, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2020, Albania
shitje
, Maminas, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2020, Albania
  • 140.000€

Details

  • Price: 140.000€
  • Size: 2000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0676770475

Features

Description

Toka ka siperfaqe 2000 m2 dhe ka akses me rrugen.

Eshte ne forme drejtkendeshi dhe me permasa 80m X 25m.

Toka eshte e pajisur me sistem drenazhimi.

Ndodhet ne nje zone me ndertime rezidenciale dhe biznesi.

Ka certifikate pronesie.

Per me shume informacione na kontaktoni.

  • Address Maminas, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2020, Albania
  • City Durres

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
  • Dielli Real Estate