TOKE PER SHITJE NE BREGDETIN E TALES, LEZHE

  • 1.280.000€
, Lezhë, Lezhë Municipality, Lezhë County, Northern Albania, 4501, Albania
shitje
, Lezhë, Lezhë Municipality, Lezhë County, Northern Albania, 4501, Albania
  • 1.280.000€

Details

  • Price: 1.280.000€
  • Size: 33300 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje

Description

Ofrojme Toke per shitje ne bregdetin e Tales ne Lezhe.
Toka ka siperfaqe  33.300m2, dhe eshte ne afersi me detin.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per cdo informacion mund te na kontaktoni!

R

  • Address Lezhë, Lezhë Municipality, Lezhë County, Northern Albania, 4501, Albania
  • City Lezhe

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
  • Victory Albania Real Estate