Toke ne shitje prane Liqenit Te Saukut

  • 80€
,

Details

  • Price: 80€
  • Size: 3750 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0673030308

Description

Nje super mundesi investimi prane Liqenit te Saukut .
Toke ne shitje …3750 m2 ideale per Vile luksoze ose bujtine .
Pamje e mbrekullueshme nga liqeni dhe peisazhi rrethues .
E kompletuar me certifikat pronesie .
Oferte terheqese ..80 euro / m2 nese paguhet ne cash , ose 95 euro/m2 nese behet me klering .
Per me shume informacion na kontaktoni..

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Grand Property Management

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Grand Property Management
  • Grand Property Management