Toke ne shitje ne Kanine , me pamje nga deti.

  • 150€
, Kanine

Details

  • Price: 150€
  • Size: 4400 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0673030308

Description

Okazion.., shitet toke ne rrugen e Kanines vetem 1.1 km nga qyteti i Vlores , perfekte per projekte te ndryshme investimi .
Cmimi..150 euro/m2
Siperfaqja ..4400 m2 .
Rruga e Kanines
Vecori te rendesishme ..
Me certifikat pronesie
Pozicioni.. Vija e pare me dalje 100 m ne Rrugen e Kanines , dalje ne by-pass dhe 90 m dalje ne rrugen qe do te lidhe by-pass-in me Rrugen e Kanines se shpejti .
Pamje fantastike nga deti .
mundesi te jashtezakonshme per zhvillues dhe investitore .
Perfekte per banim , ndertimin e komplekseve dhe resorteve turistike , karburant etj..
Akses i lehte dhe pozicion i pershtatshem per te terhequr vizitore .
Lokacion strategjik me akses ne tre rruge te rendesishme .
Zone ne zhvillim ne potencial te larte rritjeje .
Per me shume informacion na kontaktoni..

  • Address Kanine
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
Grand Property Management

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Grand Property Management
  • Grand Property Management