Toke ne shitje-Ksamil

  • 2.000.000€
, Ksamil, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9706, Albania
shitje
, Ksamil, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9706, Albania
  • 2.000.000€

Details

  • Price: 2.000.000€
  • Size: 900 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0698888677

Features

Description

Tokë në shitje-Ksamil
Shitet tokë në Ksamil në vijën e parë bregdetare. Toka ka sipërfaqe 900m2 dhe është e pajisur me certifikatë pronësie. Ka leje ndërtimi për hotel me 22 dhoma. Zona në të cilën ndodhet toka është mjaft e kërkuar dhe e preferuar.
Cmimi i shitjes 2000000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Ksamil, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9706, Albania
  • City Sarande

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting