Tirane, Shitet, Kapanon, Autostrada Tirane Durres TT 153

 • 3.500.000€
11 Autostrada Tr.-Dr., Autostrada "Tiranë - Durrës", Agro Blend, Marqinet 1, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
shitje
11 Autostrada Tr.-Dr., Autostrada "Tiranë - Durrës", Agro Blend, Marqinet 1, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
 • 3.500.000€

Details

 • Price: 3.500.000€
 • Size: 7900 m²
 • Type: magazine
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696141644

Description

Në shitje, Kapanon.
Vendndodhja: Pozicionuar në Autostradën Tiranë-Durrës, Fllakë (9.5 km nga porti i durrësit, 38 km nga qendra e tiranës)
Detaje për Zonën:
– Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi duke përfshirë : fabrika, fasoneri, magazinim inertesh, materiale ndërtimi, kapanone me linja të ndryshme prodhimi, ambjente të tjera biznesi.
– Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
-Ofron standartet më të larta në ndërtim dhe akses në aksin kryesor ndërqytetas autostradën Tiranë Durrës.
-Vend tepër strategjik edhe për shkak të transformimit të vazhdueshëm si një ndër pikat me potencial të lartë ekonomik .
Specifika të pronës:
-Sipërfaqe trualli 12500 m2.
-Sipërfaqe ndërtimi 7900 m2 nga te cilat 900m2 jane ambiente zyrash te organizuar ne 3 kate dhe 7000m2 kapanon open space si dhe 5500m2 rruge kalimi trajlerash dhe ambiente te jashtme parkimi.
-Viti i ndërtimit 2022.
-Hapsira të dedikuara parkimi.
Organizimi:
Open Space.
Avantazhe:
– Lokacion strategjik.
– Investim afatgjatë.
Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Autostrada "Tiranë - Durrës", Agro Blend, Marqinet 1, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Autostrada Tr.-Dr.

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2