Tirane, shitet apartament 3+1 Kati 2, 151 m² 260.000 € (Kompleksi Xhura) TT 176

 • 260.000€
, Rruga Hysen Xhura, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
shitje
, Rruga Hysen Xhura, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 260.000€

Details

 • Price: 260.000€
 • Size: 151 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692345921

Description

Në shitje, Apartament 3+1.
Vendndodhja: Porcelan, Rruga Xhanfize Keko, Kompleksi Xhura.

Detaje për Zonën:
-Zona e Porcelanit është një nga zonat më tërheqëse të Tiranës, dhe popullsia e saj është një shembull i diversitetit dhe jetës urbane.
-Transformimi Urban: Në vitet e fundit, Zona e Porcelan është duke përjetuar një rindërtim të madh urban. Infrastruktura është përmirësuar dhe ajo që i jep më shumë vlerë është projekti i “Unazës së madhe” pra zona është bërë një vend i përshtatshëm për të jetuar dhe punuar. Ky transformim po bën që vlera e pronave të rritet me shpejtësi.
– Akseset: Zona është lehtësisht e aksesueshme nga shumë pika të tjera të qytetit edhe nëpërmjet transportit publik duke bërë të mundur marrjen e shërbimeve të nevojshme.
-Zona ofron hapsira të dedikuara për njësitë tregtare, supermarkete, shkolla, kopshte, bare/kafe, restorante, shërbime, destinacione argëtimi.
-Zona e Porcelanit është një nga destinacionet më tërheqëse të Tiranës për të investuar, ku natyra, kultura dhe urbanizmi takohen në një harmoni të përkryer.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 151 m2
-Sipërfaqe neto 136m2
-Kati: 2.

Organizimi:
Korridor shperndares, ambient ndenjie, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:
– Cilësi & siguri maksimale.
– Mirëmbajtje dhe administrim i dedikuar.
– Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt .
– Investim afatgjatë.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

 • Address Rruga Hysen Xhura, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania

Contact Information

View Listings
muca ardit

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
muca ardit
 • muca ardit