Tirane, shitet apartament 2+1 Kati 4, 99 m² 103.407 € TT 966

 • 133.407€
, Porcelan, Tirane

Details

 • Price: 133.407€
 • Size: 99 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692345291

Description

Ne shitje, Apartament 2+1.
Vendndodhja: Porcelan, Rezidenca Kinoblock, Tirane.

Specifikat e prones:
– Siperfaqe totale: 98.82 m2.
– Kati: 4.
– Faze karabina.

Organizimi:
Ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:
– 
Komunitet i zgjedhur familjar.
– Lokacion strategjik.
– Investim afatgjate.

Per nje konsulence te plote si dhe nje vizite nga afer ne prone, na kontaktoni!

 • Address Porcelan, Tirane

Contact Information

View Listings
muca ardit

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
muca ardit
 • muca ardit