Tirane, shitet apartament 2+1 Kati 4, 106 m² 137.690 € (Porcelan)

 • 137.690€
, Rruga Hysen Xhura, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
shitje
, Rruga Hysen Xhura, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 137.690€

Details

 • Price: 137.690€
 • Size: 106 m²
 • Rooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 355692345291

Description

Në Shitje, Apartament 2+1.
Vendndodhja: Porcelan, Rezidenca Kinoblock, Tiranë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 105.91 m2.
-Kati: 4.
-Fazë karabina.

Organizimi:
Ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:
-Komunitet i zgjedhur familjar.
-Lokacion strategjik.
-Investim afatgjatë.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Rruga Hysen Xhura, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania

Contact Information

View Listings
muca ardit

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
muca ardit
 • muca ardit