Tirane, shitet ambjent biznesi Kati 0, 83 m² 250.000 € (Kompleksi Orion) TT 433

  • 250.000€
, Komisariati nr 4

Details

  • Price: 250.000€
  • Size: 83 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355697017106

Description

Në Shitje, Ambient Biznesi.
Vendndodhja: Kompleksi Orion, Tiranë.

Detaje për zonën:
-Lokacioni: Ndodhet në një pozicion të mirë në qytetin e Tiranës, duke ofruar akses të lehtë në qendrën e qytetit dhe në shumë zonat e tjera të Tiranës.
-Infrastruktura dhe shërbimet janë përmirësuar pra zona është bërë një vend i përshtatshëm për të jetuar dhe punuar. Ky transformim po bën që vlera e pronave të rritet me shpejtësi.
-Mundësi për të zhvilluar qendër argëtimi me bare, restorante dhe aktivitete të tjera.
-Transportipublik: Zona është e shërbyer mirë nga transporti publik, duke përfshirë autobusët dhe taksitë. Kjo bën që udhëtimi nëpër qytet të jetë relativisht i lehtë dhe i shpejtë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 82.4 m2
-Kati: 0.
-Ndërtim i ri.

Organizimi:
Open Space.

Avantazhe:
– Cilësi & siguri maksimale.
– Lokacion i favorshëm buzë rrugës kryesore.
– Investim afatgjatë.
– Totalisht i investuar.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

  • Address Komisariati nr 4

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
ErisaMyrta
  • ErisaMyrta