TIRANE, JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI ,4.500 EURO/ MUAJ

  • 4.500€
, Sauk, Tirane

Details

  • Price: 4.500€
  • Size: 653 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Kati: 5
  • Mob / Tel: +355693339000

Features

Description

GODINA NDODHET NË SAUK.
GODINA KA STRUKTURË 5-KATSHE ( ËSHTË KOMBINUAR 4 KATE + 1 KAT NËNTOKË)
KATI -1 ME SIPËRFAQE 136,4M2, FUNKSIONALE PËR LABORATOR.
KATI 0 ME SIPËRFAQE 107M2, 3 AMBIENTE TË NDARA, 1 TUALET.
KATI 1 ME SIPËRFAQE 136,4 M2 , HOLLI + 4 AMBIENTE TE NDARA + TUALET.
KATI 2 ME SIPËRFAQE 136,4 M2, HOLLI + 3 AMBIENTE TE NDARA + TUALET.
KATI 3 ME SIPËRFAQE 136,4 M2 , HOLLI + 3 ABIENTE TE NDARE + TUALET + BALLKON.
TË GJITHA KATET JANË TË LIDHURA ME NJËRA TJETRËN ME SHKALLË TË BRENDSHME DHE ASHENSOR.

  • Address Sauk, Tirane
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
dori duka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
dori duka
  • dori duka