Tirane, Jepet Me Qera Ambjent Biznesi ,4.500 Euro/ Muaj

  • 4.500€
, Sauk, Tirane

Details

  • Price: 4.500€
  • Size: 653 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Kati: 5
  • Mob / Tel: +355693292364

Features

Description

Godina Ndodhet Në Sauk.
Godina Ka Strukturë 5-Katshe ( Është Kombinuar 4 Kate + 1 Kat Nëntokë)
Kati -1 Me Sipërfaqe 136,4m2, Funksionale Për Laborator.
Kati 0 Me Sipërfaqe 107m2, 3 Ambiente Të Ndara, 1 Tualet.
Kati 1 Me Sipërfaqe 136,4 M2 , Holli + 4 Ambiente Te Ndara + Tualet.
Kati 2 Me Sipërfaqe 136,4 M2, Holli + 3 Ambiente Te Ndara + Tualet.
Kati 3 Me Sipërfaqe 136,4 M2 , Holli + 3 Abiente Te Ndare + Tualet + Ballkon.
Të Gjitha Katet Janë Të Lidhura Me Njëra Tjetrën Me Shkallë Të Brendshme Dhe Ashensor.

E Gjithë Ndërtesa Është Me Fasadë Xhami.
Është I Montuar Sistemi Ngrohje Ftohje.
E Përshtatshme Për Klinikë Mjeksore, Laborator, Hotel, Biznese Të Ndryshme.
Godina Ndodhet Pranë Spitalit Shefqet Ndroqi, Gjë Që I Mundëson Zonës Dhe Pronës Akses .
Lokacion Tepër I Favorshëm I Pronës .
Godina Ka Qenë Në Përdorim Si Klinikë Onkologjike.
Opsion Ideal Investimi.
Për Një Vizitë Në Pronë Na Kontaktoni!

  • Address Sauk, Tirane
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
genti polisi

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
genti polisi
  • genti polisi