TEK LAKESIDE RESIDENCE OFROJME PER SHITJE APARTAMENTE TE TIPOLOGJIVE TE NDRYSHME 1+1,2+1,3+1 dhe Dublex. ID: Billion3497

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Details

 • Size: 62 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

ID: Billion3497

Lakeside Rezidence, nje projekt ne proces ndertimi ka nje vendodhje të përkryer ku arkitektura moderne është në harmoni me qetësinë e gjelbërimin.
I pozicionuar me nje pamje mbresëlënëse nga Liqeni i Thatë. Eshte lehtësisht i aksesueshëm nga unaza e re e Tiranës.

Përqafoni një jetë cilësore duke rezervuar apartamentin tuaj!
Ofrojme per shitje apartamente te tipologjive te ndryshme 1+1, 2+1, 3+1.

Projekti ofron standardet më të larta në ndërtim dhe shërbim dhe dallon per arkitekturen e cila lejon qarkullimin e ajrit, dritë natyrale. Ndërtim me 5 kate mbi tokë, hapsira residenciale dhe parkim nëntokë.
Cmimet fillojne nga 1800 Euro/m² .

Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355692033500!

 • Address Liqeni i Thatë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate