TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK, APARTAMENT 3+1+2+2 BALLKONE ME QIRA! ID: Billion2978

 • 700€
, Rruga Eduart Mano, Tirana, Albania

Details

 • Price: 700€
 • Size: 160 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK, APARTAMENT 3+1+2+2 BALLKONE ME QIRA!

Ofrojme apartament me qira te Kopshti Zoologjik, i cili ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri te mire administruar. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone mjaft e njohur dhe e kerkuar per banim pasi ofron te gjitha fasilitetet dhe gjithashtu eshte nje oaz qetesie. Apartamenti eshte i tipologjise 3+1+2 dhe 2 ballkone. Ka nje siperfaqe prej 160 m2, eshte teresisht i investuar me parket, kuzhina dhe tualetet por nuk eshte i mobiluar. Eshte nje ambient ideal per zyra por gjithashtu edhe per te jetuar. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500.

https://billionrealty.al/property/9996/tek-kopshti-zoologjik-apartament-3-1-2-2-ballkone-me-qira-billion2978.html

 • Address Rruga Eduart Mano, Tirana, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate