Tek Kopeshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Super Luksoz!!!

 • 1.200€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Tek Kopeshti Botanik
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Tek Kopeshti Botanik
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 116 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355676070050

Features

Description

Tek Kopeshti Botanik, jepet me qira apartament 2+1 me mobilim luksoz. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje prej pallateve me te mire ne zone dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me vehte, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome gjumi femijesh, dy ballkone dhe dy tualete me dritare. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone e cila ofron nje qetesi abolute si dhe nje ajer te paster. Apartamenti eshte totalisht i investuar ne detaje dhe i pabanuar me pare

 • Address Tek Kopeshti Botanik
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century21 Everest
 • Century21 Everest