SUPER PENTHOUSE PER SHITJE PRANE SHKEMBIT TE KAVAJES.

 • 188.000€
, Durres

Details

 • Price: 188.000€
 • Size: 295 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 00355675692941

Description

Shitet papafingo ne zonen e Shkembit të Kavajes.

Ndodhet në katin e 7 te nje pallati te ri te vitit 2009, ka vendin e ashensorit, por vetem nqs vendoset nga banoret, kryesisht katet e larta.

Ka Siperfaqe 295 meter bashke me verandën. Apartamenti ka siperfaqe 125 metër, i cili organizohet nga nje sallon bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje dhome e madhe hyrese e cila per momentin eshte perdorur si dhome gjumi.

Pamje nga deti. Gjithashtu ka mundesi edhe per ashensor te jashtem vetem per katin e 7.

Taraca mund te perdoret edhe per shtesa duke përdorur kartonxhes betoni per te cilin jepet edhe leje nga Bashkia.

Gjithashtu pjesa e taraces mund te perdoret me shkallë te jashtme pasi eshte e vetem këtij apartamenti.

Cmimi eshte 205.000€ i negociueshem. Me 700€/m2.

 • Address Durres
 • City Shkembi Kavajes

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Erald
 • Erald