SUPER OKAZION TE LIQENI I FARKES…APARTAMENT 1+1

 • 91.200€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Liqeni i Farkes
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Liqeni i Farkes
 • 91.200€

Details

 • Price: 91.200€
 • Size: 73 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4

Description

Shitet apartament 1+1 me nje siperfaqe ndertimi 73 m2 ne katin e 4.

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te pozicionuar prane Liqenit te Farkes është një nga rezidencat më të reja në zonë e cila përbëhet nga vila dhe apartamente.

Apartamenti eshte i sapoperfunduar me nje cilesi te larte ndertimi ne cdo detaj te sajin e cila ofron mundesi per nje jetese mjaft komode dhe te qete fale lokacionit qe ka.

Cmimi:

Super okazion 1250€/m² nga 1600€/m² qe eshte cmimi aktual ne kete rezidence.

I vlefshem vetem per 24/H

Likujdimi i plote 100%.

Prona nuk preferohet te jepet me kredi.

Te dhena mbi apartamentin:

-Siperfaqja e apartamentit: 73 m²

-Kati i 4 banimi

Organizimi i brendshem:

-1 ambient ndenje & kuzhine

-1 dhoma gjumi

-1 tualet

-1 balloon

Cilesime te tjera:

-Me ashensor

-Shkalle te brendshme

Prona nuk disponon dokumentacion hipotekor pasi eshte i sapoperfunduar.

Vetem per klientet e interesuar dhe qe njohin zonen

www.pronareger.com

REAL ESTATE REGER

Per nje vizite ne prone ose per me shume informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335

 • Address Liqeni i Farkes
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger