SUPER OKAZION PRANE ISH-DOGANES… APARTMENT 3+1

 • 12.500€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Dogana
shitje
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Dogana
 • 12.500€

Details

 • Price: 12.500€
 • Size: 109 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3

Description

Shitet apartament 3+1 me nje siperfaqe 109 m2 ne katin e 3.

Apartamenti ndodhet te Tirana Entry 1, prane ish doganes, te Bolv Oil, dhe siguron akses direkt në kryeqytet përmes autostradës Tiranë-Durrës. Në jug nga rruga “29 Nëntori”, në lindje nga rruga dytësore “Agim Hysenbelliu”.

Eshte nje nga projektet me ambicioz te zones, qe do t’i japë Tiranës shtrirje dhe dimension tjetër zhvillimi. Me nje cilesi te larte ndertimi, fasade e ventiluar, ventilim natyral, mbrojte kunder lageshtires dhe zhurmave, me nje zone te gjelber, qe shtrihet pergjate kufirtit perendimor.

Cmimi:

940€/m² i padiskutueshtem nga 1200€/m² qe eshte cmimi aktual ne kete rezidence.

Shitje Urgjente

Likujdim i plote 100%

Te dhena mbi apartamentin:

-Siperfaqja e apartamentit: 109 m²

-Kati i 3 banim

Organizimi i brendshem:

-1 ambient ndenje & kuzhine

-3 dhoma gjumi

-2 tualete

-ballkon

Cilesime te tjera:

-Me ashensor

-Shkalle te brendshme

-Fasade e ventiluar

-Mbrojtje kunder lageshtires

-Mbrojtje kunder zhurmave

Prona nuk disponon dokumentacion hipotekor pasi eshte ne ndertim.

Vetem per klientet e interesuar dhe qe njohin zonen

www.pronareger.com

REAL ESTATE REGER

Per nje vizite ne prone ose per me shume informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335

 • Address Dogana
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger