SUPER OKAZION NE KAMEZ… APARTMENT 2+1

 • 56.200€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kamez

Details

 • Price: 56.200€
 • Size: 97 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6

Description

Shitet apartament me sipërfaqe 97 m2 në katin e 6.

Apartamenti ka dy dhoma gjumi dhe ndodhet në zonën e Kamzës. Ky apartament ofron një ambient të rehatshëm dhe të përshtatshëm për banim. Hapësira e ambientit është e ndriçuar dhe e ajrosur mirë. Dy dhomat gjumi janë të mjaftueshme për të siguruar komoditet dhe qetësi gjatë gjumit. Lokacioni i kësaj prone është i favorshëm, me akses të lehtë në transport publik dhe të gjitha shërbimet e nevojshme. Ky apartament është një zgjidhje e shkëlqyeshme për ata që kërkojnë një ambient të rehatshëm dhe të përshtatshëm për të jetuar në zonën e Kamzës.

Cmimi:

580 €/m² nga 750€/m² qe eshte cmimi aktual ne kete rezidence.

I vlefshem vetem per 24/H

Likujdimi i plote 100%.

Prona nuk preferohet te jepet me kredi.

Te dhena mbi apartamentin:

-Siperfaqja e apartamentit: 97m²

-Kati i 6 banim

Organizimi i brendshem:

-1 ambient ndenje & kuzhine

-2 dhoma gjumi

-2 tualete

-1 ballkon

Cilesime te tjera:

-Me ashensor

-Shkalle te brendshme

Prona nuk disponon dokumentacion hipotekor pasi eshte ne ndertim.

Vetem per klientet e interesuar dhe qe njohin zonen

www.pronareger.com

REAL ESTATE REGER

Per nje vizite ne prone ose per me shume informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335

 • Address Kamez
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger