Shtepi private ne shitje-Plazhi i Vjeter

 • 165.000€
, Vlorë County, Southern Albania, Albania
shitje
, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • 165.000€

Details

 • Price: 165.000€
 • Size: 257 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0697022706

Description

Shtepi private në shitje-Plazhi i Vjetër, Vlorë
Shitet shtepi private tek Plazhi i Vjeter ne Vlore. Shtepia private ndodhet ne nje nder zonat me te kerkuara te qytetit te Vlores. Ka siperfaqe trualli 257m2 dhe siperfaqe ndërtimi 176m2. Shtepia private eshte e organizuar ne 2 kate ku kati i pare ka 5 dhoma gjumi, sallon-kuzhine dhe 4 tualete, ndersa kati i dyte eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon-kuzhine dhe 2 tualete. Shtepia private shitet e mobiluar, ka oborr me gjelberim dhe parkim.
Cmimi i shitjes 165000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!
Tel.+355 69 702 2706

 • Address Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting