Shtëpi private në shitje – Lagjja 8

, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje
, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania

Details

  • Size: 167 m²
  • Rooms: 3
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0697099920

Description

Shitet shtëpi private tek lagjja 18, rruga Ajet Xhindolli. Shtëpia ka sipërfaqe trualli 167 m2 dhe është e ndarë në 2 kate. Kati i parë është i organizuar në sallon dhe kuzhinë e vecuar, dhomë gjumi dhe tualet. Kati i dytë është i organizuar në 1 dhomë gjumi dhe verandë me mundësi për tu kthyer në një dhomë gjumi.

Cmimi 150.000 Euro

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni. +355697099920

  • Address Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
  • City Pogradec

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
  • FalconMarina