SHITJE,APARTAMENT 3+1+2

 • 175.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 175.000€

Details

 • Price: 175.000€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Në shitje, Apartament 3+1+2.

Vendndodhja: Ali Demi, Rruga Idriz Dollaku

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 125 m2

-Sipërfaqe neto: 108m2

-Kati: 3.

Organizimi:

Korridor shperndares,

Ambient ndenjie,

Ambient gatimi,

3 dhoma gjumi,

2 tualete

2 ballkone.

Avantazhe:

– Mundësi menaxhimi prone (qiraje mujore )

– Facilitet si : shkolla, kopështe,supermarkete,ambiente rekreative etj.

– Lokacion strategjik.

– Investim afatgjatë.

-Komunitet i zgjedhur.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në

rezidencë na kontaktoni

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
albabejko
 • albabejko

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
albabejko
 • albabejko