Shitje, Apartament 3+1+2 “Shkolla Baletit”, Tiranë.

 • 240.000€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
shitje
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • 240.000€

Details

 • Price: 240.000€
 • Size: 133 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2

Description

Apartamenti ndodhet në një pallat të ri me ashensor, tek rruga e Elbasanit pranë shkollës së “Baletit“, lehtësisht i aksesueshëm në një zonë të shumë të mirë. Pranë apartamentit gjenden instuticione të ndryshme, stacion autobuzi,supermarket, furra buke, ka akses hyrje- dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Apartamenti ofron një mundësi të mirë investimi.

Organizimi:

 • Kati 2 banim
 • 3 dhoma gjumi
 • 2 tualete
 • 1 ballkon
 • Ambient ndenje dhe gatimi
 • Korridor shpërndarës

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome