SHITET…SUPER APARTAMENT 2+1 TE RR. MARGARITA TUTULANI

 • 220.000€
, Margarita Tutulani

Details

 • Price: 220.000€
 • Size: 117 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1

Description

Shitet apartament 117 m2 në katin e 3, te rruga Margarita Tutulani, ne Tirane te Re, ne nje pallat te ndertuar ne vitin 2010. Ky apartament ka dy dhoma gjumi të mëdha, një sallë të gjërë të ndenjës me kuzhinë të hapur dhe nje banjo. Ai gjithashtu ka një ballkon të gjatë me pamje të mrekullueshme. Lokacioni i pronës është i shkelqyer. Kjo është një mundësi e shkëlqyeshme për ata që kërkojnë një banesë elegante dhe të rehatshme me shumë kënaqësi të përdorimit të brendshëm.

Cmimi:

220,000€

Te dhena mbi apartamentin:

-Siperfaqja e apartamentit: 117m²

-Kati i 3

Organizimi i brendshem:

-1 ambient ndenje & kuzhine

-2 dhoma gjumi

-1 tualete

-2 ballkon

Cilesime te tjera:

-Me ashensor

-Shkalle te brendshme

Per nje vizite ne prone apo per me teper informacion kontaktoni ne numrin: 0694273672 ose 0692033335.

www.pronareger.com

REAL ESTATE REGER

 • Address Margarita Tutulani
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger