SHITET,GARZONIERE,VASIL SHANTO

 • 114.270€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
shitje
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • 114.270€

Details

 • Price: 114.270€
 • Size: 59 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Shitet, Garzoniere
Vendndodhja: Tiranë, Vasil Shanto.
Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 58.6m2.
-Kati: 8.
-Në fazë ndërtimi.
-Me Ashensor.
Organizimi:
Ambient ndenjie, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.
Avantazhe:
– Cilësi & siguri maksimale.
– Mirëmbajtje dhe administrim i dedikuar.
– Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt .
– Investim afatgjatë.
Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings
albabejko
 • albabejko

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
albabejko
 • albabejko