SHITET,APARTAMENT 2+1,FRESKU

 • 140.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 140.000€

Details

 • Price: 140.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Shitet, Apartament 2+1.
Vendndodhja: Fresk, Ramazan Gaxherri.
Specifika të pronës:
-Sipërfaqe neto: 105m2.
-Sipërfaqe verande: 15m2.
-Sipërfaqe totale: 120 m2.
-Kati: 4.
-Orientim lindje.
-Me hipotekë
-Me ashensor.
-Totalisht i mobiluar dhe investuar.
-Me parket.
-Sistem ngrohje .
-Vetrata dopio xham.
-Elektroshtepiake të reja, funksionale.
-E gatshme për banim.
Organizimi:
Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, verandë.
Avantazhe:
– Cilësi maksimale.
– Mirëmbajtje dhe administrim i dedikuar.
– Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt
Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
albabejko
 • albabejko

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
albabejko
 • albabejko