SHITET VILE TRE KATESHE TEK OXHAKU 900.000 EURO

 • 900.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 900.000€

Details

 • Price: 900.000€
 • Size: 350 m²
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET VILE E RE
~NDERTIMI I VITIT 2023
~350 M2 NDERTES + 250 M2 TURALL
~VILA KA 3 KATE DHE ESHTE E NDARE ME 3 APARTMENTE 3+1+2
~SISTEM NGROHJE DHE FTOHJE ME CHILLER
~IZOLIM TERMIK ME SISTEM KAPOTE DHE GRAFIATO
~SISTEM NGROHJE UJI ME PANEL DIELLOR
~TARRACE PANORAMIKE
~4 VENDE PARKIMI
~VERANDE E GJELBERUAR
~MUNDESI PER INSTALIM OXHAKU
~6 BANJO,9 DHOMA,3 KUZHINA ,3 DHOME NDENJE,3 BALLKONE
~10 MINUTA LARG QENDRES
~CMIMI 900.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
E900

 • Address Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE