SHITET VILE TEK PORTO LALZI

 • 600.000€
, Porto Lalzi

Details

 • Price: 600.000€
 • Size: 266 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Shitet vile ne kompleksin PORTO LALZI.
Vila eshte 3 kateshe (kati -1, 0 dhe 1), e organizuar perkatesisht ne:
Kati -1 me siperfaqe 95 m2, organizohet ne ambient ndenje, kuzhine e vecuar, nje dhome gjumi, nje tualet dhe dy depo.
Kati 0 me siperfaqe trualli 254 m2, siperfaqe e brendshme 95.2 m2, dhe siperfaqe oborri 134.4 m2. Eshte i organizuar ne ambient ndenje, kuzhine te vecuar, nje tualet, dhe nje depo.
Kati 1, siperfaqe e brendshme 76.3 m2, sipefaqe verande 31.2 m2. Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, dy tualete, dhe verande.

Per me shume informacion ose vizite ne prone me kontaktoni!

 • Address Porto Lalzi
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate