SHITET, VILË STANDARTE, SAN NICOLAS RESIDENCE, DHËRMI.

 • 800.000€
, Dhërmi, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
shitje
, Dhërmi, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
 • 800.000€

Details

 • Price: 800.000€
 • Size: 219 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0697017107

Description

Në shitje, Vilë Standarte.

Vendndodhja: Kompleksi turistik, San Nicolas, Dhërmi.

Detaje për Rezidencën, Kompleksin, Zonën:

-Kompleksi është i projektuar me hapësire banimi të bollshme dhe përfshin njësitë rezidenciale të organizuara në vila.

-Koncepti i projektimit të kompleksit bazohet në qëndrueshmërinë maksimale sizmike, termoizolim dhe izolim akustik.

-Hapësirat e jashtme rekreative të mbushura me gjelbërim do të garantojnë mikroklimën perfekte për të gjithë banorët e rezidencës dhe pushuesit.

-Rezidenca San Nicolas në Dhërmi është një destinacioni për të shijuar pushimet bregdetare dhe për të eksploruar këtë pjesë të bukur të bregdetit të Jonit.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqje totale: 219.4m2.

-Sipërfaqje kati 0: 109.7m.2

-Sipërfaqje kati 1: 109.7m2.

-Strukturë 2-katshe.

-Fazë përfundimtare.

-Me pishinë.

Organizimi:

Kati 0 : ambient ndenjie, ambient gatimi, tualet.

Kati 1 : 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:

-Mundësi menaxhimi prone (qiraje mujore dhe ditore.)

-Standart elitar, cilësi & siguri maksimale.

-Lokacion strategjik.

-Investim afatgjatë.

-Komunitet i zgjedhur.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

 • Address Dhërmi, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
 • City Dhermi

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
 • Joniada