SHITET, VILË ROW, FARKË, TIRANË

 • 445.000€
, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 445.000€

Details

 • Price: 445.000€
 • Size: 235 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0697017107

Description

Në Shitje, Vilë Row

Vendndodhja: Vetëm 3 minuta larg Qëndrës Tregtare TEG dhe 5 minuta nga liqeni i Farkës, West Home Residence ofron jetesën luksoze në një lagje ekskluzive, rrethuar nga peisazhi panoramik i Tiranës dhe malit të Dajtit.

Detaje për Rezidencën & Zonën:

– West Home Residence është pozicionuar mes natyrës në harmoni të plotë me dinamikën e zonës për të siguruar një jetesë elitare.

-Projekti përfshin një hapsirë prej 27,200 m2 dhe është konceptuar për tu ndarë në 3-faza ndërtimi (West Home Residence One, West Home Residence Two, West Home Residence Three).

-Faza e parë (West Home Residence One) është parashikuar me një afat përfundimi i ndërtimit dhjetor 2025.

– Inplementuar teknologjitë më të fundit në të gjitha aspektet e ndërtimit dhe kurimit të objekteve, secila prej tyre trajtohen me fasadë e ventiluar dhe veshje me lesh guri.

-Fasada e Ventiluar, (përfitimet e këtij sistemi janë të dyfishta: Jetëgjatësi dhe qëndrueshmëri maksimale e objektit, shpenzim minimal energjie për ruajtjen e temperaturës konstante)

-Aplikimi i sistemeve Smart Home, ofron jo vetëm eficiencë energjitike por rritje të ndjeshme t komfortit të jetesës në ndryshim nga sistemet tradicionale.

-Kompleksi do të jetë i rrethuar me mur perimetral dhe me vëzhgim 24 ore nga kamera sigurie dhe poste roje .

-Porta e hyrjes së shtëpisë do të jetë e blinduar me parametra të lartë sigurie.

-Dyert e brëndshme do të jenë te llojit dru me veshje laminat të gomuar e cila është më rezistentja.

-Duraluminet do të kenë një standart të lartë termik duke përdorur materialet me cilësore.

– Sistemi Ngrohje-Ftohje për dyshemenë e secilit objekt & ambient.

-Punime hidraulike dhe sistemi elektrik do jenë të përbërë nga komponentë të cilësisë më të lartë në treg.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale banimi: 235.81 m2

-Sipërfaqe oborri: 138.82 m2

-Strukturë 3-katëshe.

-2 hapsira parkimi të dedikuara.

Organizimi:

-2 ambiente ndenjie konceptuar si sallon veror & dimëror

-ambient gatimi

-3 dhoma gjumi

-palestër

-4 tualete

Avantazhe:

-Arkitekturë moderne

-Standarde luksoze ndërkombëtare

-Aplikime të teknologjisë së fundit në ndërtim (teknologji Smart Home)

-Eficiencë energjitike

-Densiteti ulët ndërtimi

-Orientim lindje / perëndim

-Parking i dedikuar

-Komuniteti përzgjedhur

-Hapësirë e administruar dhe siguruar 24h

-Kurim i hapësirës së gjelbërt

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

 • Address Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
 • Joniada