SHITET, VILË REZIDENCA “VILA LULE”, TEG TIRANË

 • 425.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, TEG (Tirana East Gate), Unaza e Madhe, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, TEG (Tirana East Gate), Unaza e Madhe, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 425.000€

Details

 • Price: 425.000€
 • Size: 234 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355 69 408 6661

Description

Në shitje, Vilë Individuale.

Vendndodhja: Rezidenca ”Vila Lule”, pranë TEG

Detaje për Zonën:

– Akseset: Zona është lehtësisht e aksesueshme nga shumë pika të tjera të qytetit duke bërë të mundur marrjen e shërbimeve të nevojshme.

-Zona ofron hapsira të dedikuara si bare/kafe, restorante, shërbime, destinacione argëtimi.

-Është një nga destinacionet më tërheqëse të Tiranës për të investuar, ku natyra, kultura dhe urbanizmi takohen në një harmoni të përkryer.

Specifika të pronës:

– Sipërfaqe oborri: 274 m2.

– Sipërfaqe ndërtimi: 234.16 m2.

– Strukturë 3 katëshe.

– Bosh.

Organizimi:

Kati 1 – Ambient ndenjie, ambient gatimi, 1 tualet , 1 depo .

Kati 2: 2 dhoma gjumi, 2 tualete.

Kati 3: 2 dhoma, tualet, ballkon.

Avantazhe:

– Cilësi & siguri maksimale.

– Investuar deri në detaje.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

 • Address TEG (Tirana East Gate), Unaza e Madhe, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Alba Bejko
 • Alba Bejko

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Alba Bejko
 • Alba Bejko