SHITET VILE PRANE DETIT NE GOLEM!

 • 240.000€
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 240.000€

Details

 • Price: 240.000€
 • Size: 303 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0682000416

Description

Vila ndodhet ne Golem, rreth 150 metra afer detit, pjese e nje kompleksi te ri shume cilesor.
Organizohet ne 3 kate ku:
– Kati i pare disponon dhome ndenjeje, kuzhine dhe tualet.
– Kati i dyte disponon 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.
– Kati i trete disponon verande te madhe.

Prona disponon 133 m2 truall, 101 m2 hapsira e brendshme e ndertimit, dhe 54 m2 verande.

Per me teper informacione ju ftoj te beni nje vizite ne prone.
0682000416

 • Address Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Golem

Contact Information

View Listings
emiljanoc21
 • emiljanoc21

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
emiljanoc21
 • emiljanoc21