Shitet vile, Parku Rinia

  • 520.000€
, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje
, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
  • 520.000€

Details

  • Price: 520.000€
  • Size: 600 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 00355698888677

Description

Shitet vilë tek ‘’Parku Rinia’’, Korçë. Pozicionuar në një nga zonat e preferuar të qytetit të Korçës e ndodhur mes gjelbërimit dhe ajrit të pastër, me një pamje të mrekullueshme të qytetit.
Vilë është e përbërë nga 4 kate me sipërfaqe totale ndërtimi 600 m2 dhe sipërfaqe kati 150 m2 për secilin kat. Ndërtimi është i ri, me punime cilësore. Kati përdhe aktualishjt është i dhënë me qera 40,000 lek/muaj për biznes,,pasi dhe vendndodhja e pronës favorizon zhvillimin e aktiviteteve të ndryshme, i ndodhur tek Bulevardi Rilindasit. Kati i dytë dhe i tretë janë open space, të pa mobiluara. Ndërsa kati i katërt është papafingo i rregulluar për ambjent banimi. Vila është shumë e përshtatshme për bujtinë ose hotel, e cila mund të organizohet sipas dëshirës së klientit. Vendndodhja e pronës disponon pamje të lirë të qytetit nga Parku dhe nga Kompleksi Belvedere. Mundësi mjaft e mirë investimi.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
  • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
  • falcon_korce