SHITET VILE NJE KATESHE DHE TRUALL TE 21 DHJETORI 600.000 EURO

 • 600.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 600.000€

Details

 • Price: 600.000€
 • Size: 119 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET VILE+TRUALL
~ 2+1+BLK
~ 337M2 TRUALL
~ 119M2 MDERTIM
~ ME HIPOTEKE
~ TEK 21 DHJETORIT, PRANE MONDIALIT
~ CMIMI 600.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
V400

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE