SHITET VILE NE “SAN PIETRO” HOTEL & RESIDENCES, GJIRI I LALZIT

 • 530.000€
, San Pietro Gjiri i Lalzit

Details

 • Price: 530.000€
 • Size: 317 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355 67 304 4004

Description

Vilë në shitje me cmim okazion tek residenca me e re turistike dhe rezidenciale, e cila ndodhet në një zone unike vetem 250 m nga deti, ne plazhin ranor te detit Adriatik, në një zone të paprekur nga turizmi masiv te rrethuar nga pishat e larta dhe me një klime që ofron 300 dite me diell.Vendodhja e kompleksit eshte ideale per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberim dhe ajer te paster, prane freskise se detit, vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 KM nga Prishtina.

Residenca turistik do te ofroje sherbime, ambiente rekrekative, arkitekture moderne, infrastrukture te standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare dhe jetesese ne komunitet.

Vila është e investuar me instalime elektrike, hidraulike dhe rifinitura shumë cilesore. Ka sistem ngrohje-ftohje me Chiller e markes Fuxhi, e shtruar me parket dhe me mundësi për te realizuar një pishinë pasi është marrë leja.

Vile individuale 2 katshe + bodrum ne shitje, me pamje nga deti me siperfaqe ndertimi 317.5 m2 + 620 m2 toke brezi i trete, me orientimin jug-lindje-veri-perendim. Ne katin perdhe ndodhet ambienti i ndenjes + kuzhina + ngrenie, dhome gjumi, tualet me dritare, depo dhe verande. Ne katin e dyte ndodhet dhoma matrimoniale + tualet me dritare, 2 dhoma gjumi, tualet dite me dritare dhe dy ballkone. Bodrumi ofron ambiente ndihmese rekreative ne funksion te viles.

Kontakt: ‭+355 67 304 4004

Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones e te ngjashme klikoni linkun:https://www.inf-93.com/prona-ne-bregdet/ne-shitje/san-pietro-hotel-residences-2

 

 • Address San Pietro Gjiri i Lalzit
 • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93