Shitet Vile ne Rolling Hills Residence

  • 1.500.000€
, Rolling Hills Residence

Details

  • Price: 1.500.000€
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692546433

Description

Shitet vile ne Rolling Hills Residence, ne nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, e mireadministruar dhe e monitoruar me kamera sigurie 24 ore. Vila përbëhet nga tre kate. Kati i 1 organizohet nga nje dhome lavanderi, nje dhome teknike, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Kati i 0 perbehet nga nje sallon plus nje kuzhine me vete, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Kati i 1 organizohet nga nje dhome gjumi dyshe me tualet dhe garderobe, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Vila ka nje oborr me siperfaqe 592m2 dhe sipas parametrave teknike mund te ndertohet edhe pishina. Ka mobilim te ri dhe luksoz, te shtruar me parket druri dhe sistem qendror kondicionimi. Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Përshkrimi i linkut

  • Address Rolling Hills Residence
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Jolanda
  • Jolanda

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Jolanda
  • Jolanda