SHITET VILE NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES

 • 750.000€
, Daias, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
shitje
, Daias, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
 • 750.000€

Details

 • Price: 750.000€
 • Size: 498 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355682050353

Description

Vilë luksoze në shitje e cila ndodhet në fshatin Daias, 7 km nga qendra e Tiranes, në një zonë shumë të qetë dhe të gjelberuar, 3 km larg Tegut, me rruge të rregullta komunikimi me zona të tjera përqark dhe me qytetin. Ne kete zone ndodhen disa resorte dhe restorante turistike, si “Nano” Resort, “Turtle” Farm etj.

Vendodhja e saj ofron qetësinë, privatësinë, gjelbërimin, ajrin e pastër dhe një panoramë shumë të bukur të zonës. Ka punime shumë cilësore, e termoizoluar totalisht, sistem ngrohje ftohje, ambientet të shtruara të gjitha me parket, guzhinë moderne dhe me pajisje shumë cilësore, etj. Do të ofrojë kopësht të sistemuar shumë bukur perreth gjithe viles, pishine moderne dhe dalje direkt në rrugën kryesore.

Vile në shitje 2 katshe + bodrum me sipërfaqe totale ndertimi 498.1 m2 (1687 m2 siperfaqe toke) me orientimin jug-lindje-veri-perëndim. Vila ofron në katin – 1 garazh të mbyllur, tualet me dritare, ambient relaksi me xhakuzi, sauna etj. Kati i parë ofron dhomë gjumi, tualet me dritare, guzhinë të vecuar, ambient ndenje+ngrënie. Kati i dytë ofron tre dhoma gjumi, dy tualete me dritare dhe ballkon.

Në oborr do të ofrojë dhe pishine moderne sipas të gjitha parametrave higjenike.

Me çertifikatë pronësie.

Per me shume informacion rreth prones e te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/vila/ne-shitje/ne-daias-ne-periferi-te-tiranes

 • Address Daias, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93