SHITET VILË NË DURRËS PRANË URËS SË DAJLANIT

 • 220.000€
9 Qender, Ura e Dajlanit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje
9 Qender, Ura e Dajlanit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 220.000€

Details

 • Price: 220.000€
 • Size: 592 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0697032241

Description

SHITET VILË NË DURRËS PRANË URËS SË DAJLANIT

 

Vendndodhja: Rruga Ura e Dajlanit

 

Çmimi :220.000 euro I diskutueshëm

Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

 

Sipërfaqe toke : 592 m2

Sipërfaqe ndërtimi : 143 m2

Secili kat nga 143 m2

 

 

Vila organizohet në 2 kate ku secili kat është 143 m2

Kati I pare – Korrridori hyrës , 2 dhomat e gjumit , ambienti I ndjenjes, ambienti I gatimit dhe tualeti .

Kati I dytë – Korridori hyrës , 2 dhomat e gjumit , ambienti I ndenjes, ambienti I gatimit dhe tualeti

Vila disponon ballkon nga të treja anët e saj dhe është vetëm 7 minuta larg nga plazhi .

 

Aktualisht banesa është e lënë me qira .

 

 

Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni.
0697032241

 • Address Ura e Dajlanit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta