SHITET VILE NE AKACIA HILLS, MJULL BATHORE

 • 990.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Akacia Hills, Rruga Haxhi Dushku, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Akacia Hills, Rruga Haxhi Dushku, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 990.000€

Details

 • Price: 990.000€
 • Size: 585 m²
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: ‭+355696054036‬

Description

5 MIN NGA TEG

Shitet vile super luksoze në një nga zonat më të preferuara dhe elitare të Tiranës e cila karakterizohet nga komplekse rezidenciale vilash, larg zhurmës dhe kaosit urban, në mes të gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë që ofron zona. Fare pranë qendrës tregtare Tirana East Gate dhe vetem 15 minuta nga qendra e Tiranës.Vila ndodhet në një rezidence cilësore, e cila ofron siguri 24 ore, infrastrukturë, privatësi, gjelbërim, mirëmbajtje elitare, jetese në komunitet.

Vila ofron punime shumë cilësore e rikonstruktuar ne 2015 dhe mobilim super luksoz. Është e gjitha me sistem kapot 8 cm polisterol, xhama tripleks të cilat nga jashte jane me ngjyrë, oxhak me dru, ngrohje në dysheme në të 3 katet përvec katit te fundit, sistem ngrohje-ftohje Fancoil Chiller Daikin, ndricimi me spote dhe me ndricues shumë cilësor, parket laminat, grilat me telekomande, dyert dru masiv, pllakat dhe hidrosanitaret jane shumë cilësore te markes “Hans Groe”, lavamanet jane Kuarz mermer dhe granit, kuzhina është e gjitha e markes se njohur italiane Stoza dhe mobiljet jane inkaso, ambazhuret italiane shume moderne dhe cilësore, barbeque jashte ne oborr dhe furre për pizza, 2000 depozita litra brenda dhe 3000 litra depozita uji, bodrumi e gjitha me rezine dhe oborri i sistemuar shumë bukur me gjelbërim.

Vilë në shitje 3 katshe + bodrum me sipërfaqe ndertimi neto 430 m2 (585 m2 bruto + 60 m2 verande) + 545.6 m2 toke me pamje shumë të bukur të zones.

Per me shume informacion rreth viles klikoni linkunhttps://www.inf-93.com/vila/ne-shitj…-mjull-bathore

 • Address Akacia Hills, Rruga Haxhi Dushku, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93